Przejdź do
Strona główna > Strona główna > Junior Account Executive – reklama internetowa i mobilna

Junior Account Executive – reklama internetowa i mobilna

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych szytych na miarę potrzeb klientów,
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych,
  • Prowadzenie harmonogramu prac i rozliczeń,
  • Podtrzymywanie bieżących relacji biznesowych oraz aktywne budowanie nowych,
  • Prowadzenie projektów – kampanie reklamowe.

Wymagania

  • Entuzjazm i uśmiech,
  • Znajomość rynku reklamy internetowej, nowych technologii,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i punktualność,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
  • Kreatywność i inicjatywa, wysoka kultura osobista,
  • Duża samodzielność w działaniu i myśleniu,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.

Super by było gdyby

  • Lubił klientów. Serio. To bardzo ważne,
  • Potrafił dzielić się wiedzą szkoląc innych,
  • Był otwarty na problemy innych ludzi,
  • Lubił podróże, piesze wycieczki.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie – podstawa + przejrzysty system premiowy, oparty na wynikach,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Samodzielne stanowisko i możliwości awansu,
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego – zainwestujemy w Ciebie czas oraz naszą wiedzę,
  • Szkolenia ze sprzedaży i produktu (wewnętrzne i zewnętrzne np. szkolenia Google Partners, szkolenia Facebook, udział w konferencjach branżowych).