Przejdź do
Strona główna > Strona główna > SEO Specialist

SEO Specialist

Obowiązki

  • Prowadzenie projektów SEO,
  • Przygotowywanie audytów SEO, raportów, zestawień, analiz, prezentacji dla działu sprzedaży oraz klientów,
  • Udział w spotkaniach z klientami.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość technicznych i contentowych aspektów pozycjonowania,
  • Znajomość narzędzi: ScreamingFrog, Senuto, Majestic, Ahrefs, Google Search Console, Google Analytics,
  • Chęć rozwoju w marketingu internetowym (szczególnie w SEO),
  • Swobodnie poruszasz się w Internecie (np. forach, blogach, serwisach, sklepach internetowych),
  • Umiejętności redagowania tekstów (m.in.: opisów, artykułów),
  • Znasz pakiet MS Office,
  • Znajomość HTML, XML, JS, CSS będzie dodatkowym atutem,
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym rozmowę.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 3000 – 4500 zł netto (w zależności od doświadczenia i umiejętności),
  • Rozwój,
  • Inwestycje w Ciebie – nauczymy Cię rzeczy, których nie umiesz,
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych i imprezach branżowych,
  • Zespół z ludzką twarzą i poczuciem humoru,
  • Praktyczne projekty.