Przejdź do
Strona główna > Strona główna > Stażysta / Młodszy Specjalista ds. Contentu – Copywriter

Stażysta / Młodszy Specjalista ds. Contentu – Copywriter

Obowiązki

  • Planowanie i zarządzanie treściami w firmie oraz poza nią,
  • Współpraca z podwykonawcami i zarządzanie ich pracą,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz, prezentacji.

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, punktualność,
  • Umiejętności copywriterskie,
  • Planowanie dystrybucji treści i współpraca z podwykonawcami,
  • Zarządzanie i optymalizacja treści na portalach pod kątem SEO,
  • Zaangażowanie i zainteresowanie rozwojem w marketingu,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Biegłość w wyszukiwaniu informacji w Internecie (Fb, TT, Insta, Pinterest i inne).

Super by było gdyby

  • Lubił klientów. Serio. To bardzo ważne,
  • Potrafił dzielić się wiedzą szkoląc innych,
  • Był otwarty na problemy innych ludzi,
  • Lubił czytać, pisać, podróże, piesze wycieczki,
  • Rozumiał czym jest SEO.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie + rozwój,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Zespół z ludzką twarzą i poczuciem humoru,
  • Praktyczne projekty,
  • Inwestycje w Ciebie – nauczymy Cię rzeczy, których nie umiesz,
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych i imprezach branżowych.