Znamy się na promocji w Internecie i pomagamy naszym Klientom więcej sprzedawać. Prowadzimy projekty SEM, SEO, Google Analytics, FB, Twitter, Instagram, LinkedIn. Projekty są klasy SMB jak i klasy Enterprise (i nie chodzi tutaj o statek kosmiczny). Jeśli Internety nie są Ci obce, to zapraszamy do nas. Jest fajnie. To jakim jesteśmy zespołem możesz zobaczyć na naszym pofilu Facebookowym, Instagramowym czy na LinkedInie

Chcesz z nami pracować? Wyślij CV. Poniżej znajdziesz pozycje, na które aktualnie rekrutujemy.

Jeżeli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na interesujące Cie stanowisko – zapraszamy też na staż. Pisz na adres: praca@fabrykamarketingu.pl. Jest duża szansa, że po ukończeniu go, zostaniesz z nami.

New Business Executive / Account Manager

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Kochasz sprzedaż

DODATKOWE ATUTY:

  • znajomość rynku internetowego, nowych technologii, mediów i reklamy online, bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i punktualność,
  • umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
  • kreatywność i inicjatywa,
  • duża samodzielność w działaniu i myśleniu,
  • wysoka kultura osobista,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową (w tym na spotkaniach)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych szytych na miarę potrzeb klientów,
  • prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych,
  • prowadzenie harmonogramu prac i rozliczeń,
  • podtrzymywanie bieżących relacji biznesowych oraz aktywne budowanie nowych,
  • segmentacja klientów, analiza konkurencji, analiza rynku,
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.

OFERUJEMY:

  • samodzielne stanowisko i możliwości awansu,
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

Kandydatury prosimy wysłać na praca@fabrykamarketingu.pl

Młodszy Specjalista SEO

  • znajomość HTML, CSS przynajmniej w stopniu podstawowym
  • zainteresowania mediami interaktywnymi i Internetem,
  • kreatywne podejście do realizowanych zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, sumienność, skrupulatność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Na stanowisku będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za:

  •  analizę statystyk i budowanie odpowiedniej strategii pozycjonowania,
  • dbanie o rozwój klienta i content marketing,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • współpraca z dostawcami usług

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie + rozwój [dostęp do narzędzi SEO],
  • zespół z ludzką twarzą i poczuciem humoru,
  • praktyczne projekty,
  • inwestycje w Ciebie – nauczymy Cię rzeczy, których nie umiesz

Staż w dziale obsługi klienta
Termin: 3 miesiące

NAUCZYMY CIĘ:

  • prowadzenia projektów – kampanie reklamowe
  • bezpośredniego kontaktu z klientami
  • udziału w procesie sprzedaży
  • opracowywania koncepcji sprzedaży oraz przygotowywania ofert i prezentacji sprzedażowych szytych na miarę potrzeb klientów

WYMAGANIA:

  • lubisz kontakt z ludźmi

PONADTO:

  • entuzjazm i uśmiech
  • znajomość rynku reklamy internetowej, nowych technologii,
  • znasz język angielski – w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, punktualność
  • umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
  • kreatywność i inicjatywa
  • wysoka kultura osobista
  • duża samodzielność w działaniu i myśleniu
  • biegła znajomość pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

  • szkolenia ze sprzedaży i produktu (wewnętrzne i zewnętrzne np. szkolenia Google Partners, szkolenia Facebook, udział w konferencjach branżowych)
  • samodzielne stanowisko i możliwość zostania z nami po ukończonym stażu
  • staż jest płatny