Znamy się na promocji w Internecie i pomagamy naszym Klientom więcej sprzedawać. Prowadzimy projekty SEM, SEO, Google Analytics, FB, Twitter, Instagram, LinkedIn. Projekty są klasy SMB jak i klasy Enterprise (i nie chodzi tutaj o statek kosmiczny). Jeśli Internety nie są Ci obce, to zapraszamy do nas. Jest fajnie. To jakim jesteśmy zespołem możesz zobaczyć na naszym pofilu Facebookowym, Instagramowym czy na LinkedInie.

Chcesz z nami pracować? Wyślij CV. Poniżej znajdziesz pozycje, na które aktualnie rekrutujemy.

Specjalista SEO

NA STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • Samodzielne prowadzenie projektów SEO
  • Przygotowywanie audytów SEO, raportów, zestawień, analiz, prezentacji dla działu sprzedaży oraz klientów
  • Udział w spotkaniach z klientami

WYMAGANIA:

  • Znajomość narzędzi SEO (np. GSC, GA, Majestic, Senuto, SEMstorm, SentiOne, Brand24, Screaming Frog)
  • Stały monitoring widoczności w wyszukiwarkach i ruchu organicznego serwisów zwłaszcza na tle konkurencji
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań na rynku polskich i zagranicznym
  • Znajomość HTML, XML, JS, CSS, systemów CMS i skryptów eCommerce pozwalająca na komunikację z developerem
  • Minimum roczne doświadczenie w SEO
  • Znajomość języka angielskiego

SUPER BY BYŁO GDYBYŚ:

  • Lubił klientów. Serio. To bardzo ważne.
  • Potrafił dzielić się wiedzą szkoląc innych
  • Był otwarty na problemy innych ludzi
  • Lubił podróże, piesze wycieczki

CO OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie + rozwój
  • Zespół z ludzką twarzą i poczuciem humoru
  • Praktyczne projekty
  • Inwestycje w Ciebie – nauczymy Cię rzeczy, których nie umiesz
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych i imprezach branżowych

Widełki: 2500 – 5000 netto

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

Kandydatury prosimy wysłać na praca@fabrykamarketingu.pl

Stażysta / Młodszy Specjalista ds. Contentu – Copywriter

  • Planowanie i zarządzanie treściami w firmie oraz poza nią
  • Współpraca z podwykonawcami i zarządzanie ich pracą
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz, prezentacji

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, punktualność
  • Umiejętności copywriterskie
  • Planowanie dystrybucji treści i współpraca z podwykonawcami
  • Zarządzanie i optymalizacja treści na portalach pod kątem SEO
  • Zaangażowanie i zainteresowanie rozwojem w marketingu
  • Znajomość pakiety MS Office
  • Biegłość w wyszukiwaniu informacji w Internecie (Fb, TT, Insta, Pinterest i inne)

  • Lubił czytać, pisać, podróże, piesze wycieczki
  • Rozumiał czym jest SEO

Widełki: 1,800 – 3000 netto

New Business Executive / Account Manager

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Kochasz sprzedaż

DODATKOWE ATUTY:

  • znajomość rynku internetowego, nowych technologii, mediów i reklamy online, bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i punktualność,
  • umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
  • kreatywność i inicjatywa,
  • duża samodzielność w działaniu i myśleniu,
  • wysoka kultura osobista,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową (w tym na spotkaniach)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • opracowywanie koncepcji sprzedaży oraz przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych szytych na miarę potrzeb klientów,
  • prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych,
  • prowadzenie harmonogramu prac i rozliczeń,
  • podtrzymywanie bieżących relacji biznesowych oraz aktywne budowanie nowych,
  • segmentacja klientów, analiza konkurencji, analiza rynku,
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.

OFERUJEMY:

  • samodzielne stanowisko i możliwości awansu,
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,

Staż w dziale obsługi klienta
Termin: 3 miesiące

NAUCZYMY CIĘ:

  • prowadzenia projektów – kampanie reklamowe
  • bezpośredniego kontaktu z klientami
  • udziału w procesie sprzedaży
  • opracowywania koncepcji sprzedaży oraz przygotowywania ofert i prezentacji sprzedażowych szytych na miarę potrzeb klientów

WYMAGANIA:

  • lubisz kontakt z ludźmi

PONADTO:

  • entuzjazm i uśmiech
  • znajomość rynku reklamy internetowej, nowych technologii,
  • znasz język angielski – w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu
  • kreatywność i inicjatywa
  • wysoka kultura osobista
  • duża samodzielność w działaniu i myśleniu
  • biegła znajomość pakietu MS Office.

OFERUJEMY:

  • szkolenia ze sprzedaży i produktu (wewnętrzne i zewnętrzne np. szkolenia Google Partners, szkolenia Facebook, udział w konferencjach branżowych)
  • samodzielne stanowisko i możliwość zostania z nami po ukończonym stażu
  • staż jest płatny

Rekrutacja ogólna

Jeżeli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na interesujące Cie stanowisko – zapraszamy też na staż. Pisz na adres: praca@fabrykamarketingu.pl. Jest duża szansa, że po ukończeniu go, zostaniesz z nami.