Sprawdź naszego

SEObooka

Szkolenia SEO

/Szkolenia SEO
Szkolenia SEO 2019-05-15T14:52:32+02:00

Chcąc zadbać o jak najwyższą pozycję Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google na dane frazy kluczowe, powinieneś zdecydować się na SEO (pozycjonowanie) swojej witryny. Optymalizując i pozycjonując swoją stronę internetową, masz zagwarantowane, że jej pozycja zmieni się, i to prawdopodobnie na lepsze. SEO jest długofalowym procesem wymagającym zaangażowania ze strony domu mediowego, klienta, a także często web dewelopera.

Na własnej skórze przekonaliśmy się, że moment, w którym otrzymujesz audyt SEO bywa gubiący i zdajemy sobie sprawę, że często Wy, jako klienci, nie rozumiecie czego od Was oczekujemy, albo dlaczego „to trwa tak długo”.

Chcąc rozwiać wszystkie wątpliwości, a także opowiedzieć o pracy jakiej wymaga optymalizacja strony www,  przygotowaliśmy szereg szkoleń z zakresu SEO. Prowadzący szkolenia są nie tylko specjalistami w swojej dziedzinie, a także umieją podzielić się swoją wiedzą w przystępny i zrozumiały sposób.

Prowadzący szkolenie SEO

Paweł Gontarek – posiada 11-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów SEO. Od 2011 roku Top Contributor (Najlepszy Współtwórca) na forum Google dla Webmasterów. Prowadzi bloga poświęconego branży SEO pod adresem http://seo.zgred.pl, którego odwiedza kilkadziesiąt tysięcy internautów miesięcznie.  Od 2015 szef działu SEO w Fabryce Marketingu. Prowadził szkolenia dla takich klientów jak: Aviva, NBP, Schneider Electric, 24/7, Havas Media, CodeMedia. Poza tym regularnie, przynajmniej raz na kwartał, prowadzi otwarte szkolenia SEO.

Mateusz Malinowski – posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu marketingu online. Wcześniej zdobywał doświadczenie w marketingu offline oraz dziennikarstwie. Obecnie bierze udział w kilkunastu projektach SEO tworząc dla klientów strategię rozwoju. Wierzy, że dobry klient to klient świadomy, dlatego z przyjemnością i lekkością dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. Szkolił w takich firmach jak: CodeMedia, Blue Media, Skarbnica Narodowe, El Digital, AW+, a na początku 03.2018 zadebiutował na warszawskim WordUpie.Dla kogo są szkolenia SEO?

 • Zleciłeś wykonanie audytu SEO swojej strony internetowej, a po jego otrzymaniu czujesz, że jesteś bardziej w lesie niż przedtem.
 • Twoim nowym zadaniem jest tworzenie tekstów na stronę www pod SEO – wysyconych frazami kluczowymi, ale nie wiesz jak się za to zabrać i gdzie znaleźć słowa kluczowe?
 • Zastanawiasz się za pomocą jakich narzędzi zweryfikować skuteczność działań SEO prowadzonych dla Twojej firmy?

Jeżeli na przynajmniej jedno z powyższych twierdzeń nie jest dla Ciebie obce, to szkolenie SEO jest właśnie dla Ciebie, objaśnimy na nim wszystkie procesy składające się na pozycjonowanie. Szkolenie SEO pomoże Ci zrozumieć tajniki wyszukiwarki Google i ułatwi Ci rozwijanie biznesu.

Prowadzimy zarówno zamknięte (u klienta – do wyceny indywidualnej), jak i otwarte  szkolenia SEO (według zapotrzebowania i możliwości).

Na czym skupiamy się podczas Szkoleń SEO?

Przykładowe tematy szkoleń SEO i czego się z nich nauczysz:

 • Algorytmy i filtry w Google
  1. Czym są algorytmy – historia i znaczenie
  2. Jaki mają wpływ na użytkownika i dewelopera
  3. Czym grożą filtry
  4. Jak ich omijać i co zrobić jak się go dostanie
 • Optymalizacja treści i copywrigthing pod SEO
  1. Jak pisać tekst
  2. Direct Answer
  3. Jak szukać słów kluczowych?
 • W poszukiwaniu złotego Graala – techniczne SEO
  1. Wydajność
  2. Prędkość witryny
  3. Błędy w indeksacji

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu - Wyślij brief!
ZgodyTak

Subscribe to our newsletter