Influencer Marketing

/Influencer Marketing
Influencer Marketing 2019-10-31T11:35:15+01:00

Na czym polega Influencer Marketing

Influencer Marketing to szybko rozwijająca się branża. Twórcy internetowi przyciągają tysiące odbiorców, dlatego warto rozpocząć z nimi współpracę i tym samym zwiększać zasięgi kampanii oraz budować zaufanie do marki.

Współpraca z influencerami skupia się na tworzeniu treści popartych opinią wpływowych osób.

Co wyróżnia Influencer Marketing?

Influencer Marketing pozwala na generowanie zasięgu i zaangażowania użytkowników w dobie wysokich cen powierzchni reklamowych oraz mniejszej efektywności reklam typu display. Niestandardowe akcje wideo na Youtube, kampanie facebookowe czy instagramowe, recenzje bloggerskie – to nowoczesne produkty promocyjne, które pozwalają marce na wyróżnienie się i dotarcie ze skutecznym przekazem.

Dlaczego Fabryka Marketingu?

  • Sprawimy, że Twoje treści, ubrane w atrakcyjną formę, dotrą do zainteresowanych nimi użytkowników. Mamy doświadczenie wynikające z realizacji ponad 100 różnorodnych kampanii.

  • Przygotowując się do poprowadzenia kampanii content marketingowej, wchodzimy w świat klienta, badamy go i analizujemy – staramy się go w pełni zrozumieć.

  • Praca nad content marketingiem wymaga ścisłej współpracy pomiędzy domem mediowym, a Twoją firmą. Dbamy o dobre warunki współpracy i przepływ informacji.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu - Wyślij brief!
ZgodyTak

Subscribe to our newsletter