Content / Influencer Marketing

Dotarcie i zasięg w doborowym towarzystwie

W dobie przeładowania reklamami, wysokich cen powierzchni reklamowej oraz mniejszej efektywności reklam typu display – współpraca z influencerami pozwala na generowanie zasięgiu i zaangażowania użytkowników. Niestandardowe akcje wideo na Youtube, kampanie  facebookowe czy instagramowe, recenzje bloggerskie – to nowoczesne produkty promocyjne, które pozwalają marce na wyróżnienie się i dotarcie ze skutecznym przekazem.

 

Agnieszka Zamęcka, Group Account Manager

Agnieszka Zamęcka, Group Account Manager

Opis usługi

Kampanie content marketingowe, są działaniem bardzo specyficznym dla każdego klienta. Na podstawie briefu wyszukujemy potencjalnych influencerów (bloggerów, youtuberów, instagramerów) – weryfikując ich chęć, możliwości współpracy oraz dopasowanie do promowanej marki. Na podstawie wstępnych deklaracji, zbieramy wstępne wyceny oraz pomysły kreatywne. Na podstawie ofert tworzymy strategię tematyczną (wektorów treści) oraz strategię promocji treści.
Następnym krokiem jest realizacja samej kampanii.

Dla kogo ?

Współpraca content marketingowa z influencerami rekomendowana jest dla każdej marki, której zależy na generowaniu zasięgu i rozpoznawalności wśród internautów.

Skontaktuj się z nami