Efektywne kampanie AdWords

Promocja stron i aplikacji w wyszukiwarce

Google AdWords jest największym ekosystemem reklamowym na świecie. Możliwości są bardzo duże – rozpoczynając do linków sponsorowanych w wyrzukiwarce przez reklamę video na Youtube aż po mailingi targetowane w Gmailu. Dzięki modelowi rozliczeń za kliknięcie efektywność kampanii gwarantowana jest już na starcie. System reklamowy wymaga jednak wiedzy i doświadczenia. My takie doświadczenie posiadamy będąc oficjalnym partnerem Google.

Katarzyna Munzar, Media Manager

Katarzyna Munzar, Media Manager

 

Opis usługi

Twoje reklamy będą widoczne w wyszukiwarce Google przy słowach, które wpisują klienci by znaleźć firmę, która ich interesuje. Prowadząc hotel we Wrocławiu Twoja reklama będzie widoczna gdy ktoś wpisze „hotel Wrocław”. Oczywiście to dopiero początek. Rozbudujemy Twoją kampanię aby wykorzystać pełen potencjał produktowy oferowany przez system Google AdWords. Przetestujemy remarketing, kampanie GSP, RLSA, kampanie GDN oraz Youtube. Wszystko to będzie prowadzić do jednej rzeczy – realizacji celu kampanii.

Dla kogo ?

Kampanie Google AdWords (SEM) to obecnie najpopularniejsza forma promocji w Internecie – rekomendujemy każdej firmie obecność w systemie reklamowym Google.

Skontaktuj się z nami