Przejdź do

Skuteczne kampanie online

BEzSTresowe SEO

Klienci

E. Wedel
Ministerstwo Zdrowia
Blue Media
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Substral
Schneider Electric
SAR
 Jean Louis David
Leifheit
Nespresso
t–pizza
Etam
Crowe
ATAL
SENDIT
Związek Banków Polskich
Warszawski Instytut Bankowości
forBET
Zamek Królewski na Wawelu
Olej Wielkopolski
Wikipedia

Nasze Certyfikaty

Usługi

Audyt SEO

Dokonamy przeglądu technicznego Twojej strony internetowej pod względem widoczności w wyszukiwarce, budowy strony i z poziomu UX (user experience). Dokument zawiera informacje o niezbędnych do wprowadzenia zmianach. Po zastosowaniu się do wskazówek strona będzie gotowa do pozycjonowania, a efekty zmian będą miały niemal natychmiastowy wpływ na Twoją pozycję w Google.

Dowiedz się więcej

Kampanie Facebook

Facebook to ogromna baza danych ze świetnymi produktami reklamowymi. Ta unikalna kombinacja pozwala dotrzeć zarówno do konsumentów, jak i decydentów, będących celem kampanii B2B. Dzięki danym deklaratywnym i behawioralnym możemy dotrzeć ze swoim przekazem reklamowym do dokładnie określonej grupy odbiorców.

Dowiedz się więcej

Content Marketing

Na podstawie otrzymanego briefu wyszukujemy najlepiej dopasowanych influencerów. Wspólnie opracowujemy strategie tematyczne oraz promocje treści. Jest to działanie przeznaczone dla firm, którym zależy przede wszystkim na budowaniu stałej relacji z użytkownikami. Motywuje użytkowników do większego zaangażowania i poszerzania zasięgu.

Dowiedz się więcej

Remarketing

Według wielu badań remarketing – po kampaniach reklamowych w Google oraz pozycjonowaniu – jest najbardziej skutecznym narzędziem sprzedażowym w Internecie. Adresowana jest do użytkowników już zapoznanych z firmą, którzy odwiedzili stronę internetową. Zatem jeśli sprzedajesz przez sieć, powinieneś spróbować kampanii remarketingowych.

Dowiedz się więcej

Kampanie Online

Jako agencja marketingu internetowego zaplanujemy kompleksową kampanię reklamową we wszystkich mediach online. Sprawimy, że każda złotówka zainwestowana w media przyniesie maksymalny efekt. Wykorzystamy najbardziej skuteczne kanały dotarcia do konsumenta – zarówno w mobile, jak i na desktopie.

Dowiedz się więcej

Promocja aplikacji mobilnych

Jest to kampania skierowana do firm posiadających natywne aplikacje mobilne. Na podstawie otrzymanego briefu wybieramy kanały dystrybucji, narzędzia analityczne i przeprowadzamy kampanię mającą na celu instalację aplikacji. Usługa rozliczana jest w modelu CPI (cost per installation).

Dowiedz się więcej

Szkolenia SEO

Z własnego doświadczenia wiemy, że SEO jest trudne. Chcąc dzielić się doświadczeniem i wiedzą, przygotowaliśmy cykl szkoleń, które pomogą Ci zrozumieć procesy zachodzące w SEO. Proponowane przez nas tematy i zakresy kursów zostały przygotowane w oparciu o potrzeby zgłaszane przez naszych Klientów, możemy jednak przygotować indywidualnie dopasowaną do Ciebie agendę. Wszystkie materiały wykorzystane podczas szkolenia zostaną Ci przekazane po jego zakończeniu.

Dowiedz się więcej

Google Analytics

Decyzje marketingowe warto podejmować w oparciu o realne dane. Nasz zespół certyfikowanych konsultantów Google Analytics (GAIQ) realizuje zaawansowane wdrożenia dla sklepów internetowych. Dzięki poprawnej instalacji Google Analytics Twoje dane będą wreszcie się zgadzać z raportami sprzedażowymi. Pomożemy Ci też zrozumieć zachowanie użytkowników Twojej aplikacji oraz strony internetowej.

Dowiedz się więcej

Kampanie Programmatic Buying

Jest to kampania pozwalająca dotrzeć do maksymalnie skonkretyzowanej grupy odbiorców. W mniej niż sekundę weryfikowane jest, czy użytkownik strony jest w targecie kampanii. Jeżeli jest – algorytm licytuje miejsce reklamowe. Strategia kampanii dobierana jest indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klienta

Dowiedz się więcej

Kampania SEM

Wykorzystując najbardziej zaawansowany system reklamowy świata (Google Ads), sprowadzamy potencjalnych klientów na Twoją stronę lub aplikację mobilną. Docieramy do maksymalnie precyzyjnej grupy odbiorców, dzięki czemu osiągamy doskonałe wyniki. W naszych kampaniach stawiamy na efektywność i transparentność – jesteśmy oficjalnym Google Partner.

Dowiedz się więcej

SEO

Pozycjonowanie jest procesem dążącym do zbudowania Twojej pozycji i wiarygodności w wyszukiwarce Google. Na początku wybieramy słowa kluczowe i audytujemy Twój serwis. Współpracujemy z Tobą podczas wdrażania go, poprawiając takie elementy jak nagłówki, meta tagi czy linkowanie wewnętrzne. W kolejnym etapie poprawiamy treści, pozyskujemy linki i wyznaczamy dalszy kierunek rozwoju portalu.

Dowiedz się więcej

Z naszej czytelni

Dlaczego warto nas wybrać?

Bezpieczeństwo

pozycjonowanie seo

Stały kontakt z klientem

pozycjonowanie strony w google

Świetni specjaliści

kampania reklamowa

Rzetelność

audyt seo

Co nas wyróżnia?

Wierzymy w etos przedsiębiorcy, bo sami nimi jesteśmy. Chcemy pomagać naszym klientom sprzedawać więcej. To, co nas wyróżnia, to maksymalny realizm. Nie zawsze wiemy wszystko – ale zawsze mówimy to, co wiemy. To ważne. Zawsze dobieramy najlepsze narzędzia.

Dla mniejszych firm – takich jak kwiaciarnie, salony SPA czy lokalne – oferujemy doskonale stargetowaną obecność w ekosystemach Google i Facebook. Zachowujemy maksymalną transparentność. Klient zawsze wie, za co płaci i jaki jest z tego efekt. Dzięki współpracy z dużymi firmami znamy wszystkie możliwości reklamowe. To pozwala nam wybrać te, które będą najlepsze dla firm lokalnych.

Dla bardziej zaawansowanych marketerów oferujemy topowe rozwiązania z zakresów mediów online. SEM, SEO, Performance Marketing, Programmatic Buying, Influencer Marketing, CPI Appliaction Promotion, mailingi reklamowe, display brand advertising. Dzięki współpracy z małymi firmami szanujemy każdy budżet i oferujemy to, co najbardziej efektywne.

Fabryka Marketingu to agencja mediowa, której kampanie po prostu działają.

wiosna_strona